Haber Özetleri

Haber Özeti Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.9 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Akın Öğünç
Türkiye' nin en kapsamlı haber uygulaması sloganı ile iPad, iPhone ve iPod Touch akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz Haber Özetleri uygulaması ile güncel haberlerin özetlerine erişebilirsiniz.
Türkiye' nin en kapsamlı haber uygulaması sloganı ile iPad, iPhone ve iPod Touch akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz Haber Özetleri uygulaması ile önde gelen haber kaynaklarındaki öne çıkan bölümlere erişebilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü bakımından oldukça sade ve kolay bir kullanıma sahip olan uygulamada istediğiniz haber kaynağını seçtikten sonra haberleri kategoriler halinde alarak okuyabilir, kategorilerde bulunan haberleri görüntülemek için ise parmağınızı cihazınızın dokunmatik ekranı üzerinde sağa ve sola hareket ettirerek daha fazla içeriğe erişebilirsiniz.

Hürriyet, Gazete Vatan, Haberturk, Fanatik, Mynet Haber, Radikal, Ensonhaber ve Fotomaç gibi 15 farklı kaynağın bulunduğu uygulama ile Türkiye ve Dünya gündeminde olana biten haberlere, spor, magazin, ekonomi, teknoloji gibi bir çok farklı kategorideki habere ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca uygulama üzerinden okuduğunuz haberleri Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilme imkanını da kullanıcılarına sunan uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Haber Özetleri indir
DİĞER SÜRÜMLER